Švarūs dantukai

Vasario 12-13 dieną VSPS Danutė Antanavičienė ir socialinė pedagogė Deimantė Navickienė vaikams priminė kaip svarbu valytis dantukus. Ikimokyklinukai žiūrėjo edukacinį filmuką ,,Vaikų dantų silantavimas – užkarda ėduoniui“, kuris pasakoja apie du berniukus Švarutį ir Tingutį, kaip jie rūpinosi savo dantukais, bei kas nutinka jei mes nesivalome dantų. Priešmokyklinių grupių vaikai žiūrėjo edukacinį filmuką – ,,Dantukų istorija“, kuris moko kaip tinkamai prižiūrėti savo dantis. Vaikai dovanų gavo naujus dantų šepetėlius.

Kauno lopšelis – darželis „Šermukšnėlis“
Įstaigos kodas: 191643594
A. s.
Bankas:

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aldona Leonavičienė

Ramanausko-Vanago 6, LT-49305 Kaunas
Direktorės tel.: 8 (37) 31-20-15
Tel./faks. 8~37 31-20-15
El. paštas: ldsermuksnelis@gmail.com

2020 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“
Versija neįgaliesiems