Sporto šventė „Vasara Havajuose“

Š. m. birželio 4 d. lopšelyje-darželyje „Šermukšnėlis“ vyko sporto šventė „Vasara Havajuose“. Darželio stadione vaikučius pasveikino ir kartu su mažaisiais sportininkais pašoko linksmą Havajų šokį kūno kultūros pedagogė K. Lazdauskytė. Taip pat į šventę atvyko svečiai iš lopšelio-darželio „Mažylis“.

Linksmai pasimankštinus, vaikučių laukė įvairios linksmos estafetės, kurias atlikti prireikė nemažai jėgų, tačiau šypsenos nedingo nuo mažųjų sportininkų veidų. Renginio pabaigoje, vaikučiai su auklėtojomis gavo diplomus ir atsigaivino skaniomis sultimis. Sporto šventė ugdytiniams labai patiko, buvo linksma ir spalvinga. Tai suteikė daugybę gerų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių visai vasarai.

Linkime visiems gražios ir karštos vasaros!

 

Kauno lopšelis – darželis „Šermukšnėlis“
Įstaigos kodas: 191643594
A. s.
Bankas:

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aldona Leonavičienė

Ramanausko-Vanago 6, LT-49305 Kaunas
Direktorės tel.: 8 (37) 31-20-15
Tel./faks. 8~37 31-20-15
El. paštas: ldsermuksnelis@gmail.com

2020 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“
Versija neįgaliesiems