Būrelių ir užimtumo renginys „Z vaikai“

Š.m. gegužės 11, 12 d. Kaune, prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ vyks unikalus projektas ir vienintelis nemokamas Lietuvoje – būrelių ir užimtumo renginys „Z vaikai“. Tai renginys, skirtas Z kartai, jos vystimuisi ir laimingai besiformuojančiai asmenybei.

“Z vaikai” projekto metu, vienoje vietoje galima rasti tik įdomiausius ir geriausius būrelius, sporto ir meno mokyklas, lavinamuosius žaislus, „protingas“ knygas, naujiems mokslo metams skirtas prekes bei daug smagaus ir naudingo laiko.

Atsižvelgus į tai, kad vaikų turiningas laisvalaikis aktualus ir vasaros metu, kuomet švietimo įstaigos atostogauja, o tėvai dirba, šį kartą, renginys bus skirtas vasaros veikloms, kryptingui užimtumui ir edukacijoms.

Apsilankę renginyje tėveliai su vaikais galės išsirinkti ne tik stovyklas, dienos stovyklėles, įsigyti lavinamųjų žaidimų bei knygų, bet ir sudalyvauti dirbtuvėse, estafetėse, knygelių pristatymuose. Vyks įvairios aktyvacijos, moksliniai eksperimentai, meno ir sporto pamokėlės, pabūti virtualiame pasaulyje, sukurti filmuką, sukonstruoti robotus ir t.t.

Visa veikla ir įėjimas į renginį yra nemokami, nes pagrindinis šio renginio tikslas – tinkamai ir kryptingai užimti vaikus, suteikti jiems kuo daugiau galimybių ugdyti savo gebėjimus ir siekti savo svajonės. Tėvams, šis renginys – didelė pagalba surasti savo vaikui įdomų būrelį/knygą/žaislą ir džiaugtis kartu su juo.

Kauno lopšelis – darželis „Šermukšnėlis“
Įstaigos kodas: 191643594
A. s.
Bankas:

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aldona Leonavičienė

Ramanausko-Vanago 6, LT-49305 Kaunas
Direktorės tel.: 8 (37) 31-20-15
Tel./faks. 8~37 31-20-15
El. paštas: ldsermuksnelis@gmail.com

2020 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“
Versija neįgaliesiems