Aš – tarp draugų

Rugsėjo pirmadieniais psichologė Giedrė Jankuvienė ir socialinė pedagogė Deimantė Navickienė darželinukams vedė renginį ,,Aš – tarp draugų“. Renginio metu vaikams buvo pasakojama apie draugystę: kas tai yra ir kokie gali būti susipažinimo būdai. Minčių lietaus pagalba su vaikučiais buvo aptariami veiksmai, kurie padeda susidraugauti ir kurie trukdo susirasti draugų.

Vaikai žiūrėjo animacinį filmuką „Paukščiukas Taris“ apie draugystę ir apie tai, kas yra geras draugas. Vėliau filmukas buvo aptariamas ir gaminamas „Draugystės ratas“. Renginio pabaigoje kiekviena grupė turėjo savo „Draugystės ratą“ , o vaikai prisiminė kaip svarbu turėti draugų.

Kauno lopšelis – darželis „Šermukšnėlis“
Įstaigos kodas: 191643594
A. s.
Bankas:

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Aldona Leonavičienė

Ramanausko-Vanago 6, LT-49305 Kaunas
Direktorės tel.: 8 (37) 31-20-15
Tel./faks. 8~37 31-20-15
El. paštas: ldsermuksnelis@gmail.com

2020 © Kauno l-d „Šermukšnėlis“
Versija neįgaliesiems